teisipäev, 11. juuli 2017

Uluks, aga mis seegi aitab

Olgu, nüüd vahelduseks on kõik nõme.
Esiteks ärkasin pool seitse üles ebameeldivast unenäost (ei olnud otse vastik, lihtsalt ebameeldiv), siis sõin hommikust ja jõin kohvi, sest magama tagasi ei kutsunud. Poole kohvikruusi peale jõudes sain aru, et jee! maohapperünnak!
Siis tund aega hädisesin, istusin kempsupoti ees ja valutasin, kuid kuna mul on nõks, millega saan enda oksendama nagu purskkaevust, ainult tunni.
Oli rõve, aga ainult tund.
Tuikusin siis magama, üleni kurnatud. Kaks tundi hiljem ärkasin migreeniga.

Selleks ajaks oli juba väga nõme kõik siin maailmas, aga võtsin tableti sisse ja käisin apteegis, raamatukogus ja poes - ning tagasi tulnud mind võttis fb vastu arutlusega, kuidas Siim Veskimees (kes inimesena on tore, aga kirjanikuna mu teada kirjutanud ühe laheda jutu ÜLDSE, 0 vähegi kõlbulikku romaani) sai mingis ulmeküsitluses lademes punkte ja see on teiste meelest hea ja adekvaatne pilk. Lisaks lugesin, kuidas üks inime, keda varem hindasin, aga nüüd järjest lollimaks pean, jälle ennast kiidab ja sain kirja (paberil), et mu tütrel on raamatukokku kolm raamatut pool igavikku juba tagasi viimata ja viivis tiksub.

Arvuti on katki (no mitte nii katki, et ma teile kirjutada ei saaks, aga sellele läpakale selgelt mahapillamine hästi ei mõjunud, kuid parandusse viimisega ka viivitan, tahan enne poja tahvli tagasi saada sealt), kohvi ei saa juua, kuigi ilm on pilves, keegi ei tee mulle pai, Varrakust ei tule ega tule toimetatud teksti tagasi (ega raha ka), selja taga on heroilised pingutused ja ainus, mida need andsid, oli selge arusaam, et mõni teine teeks hästi palju asju hoogtöö korras ühe õhtuga ära ja minu 1 km tunnis-tempo ei mahu talle pähe.

Nagu - vähhhhh.

Peavalu taandus natukeseks, aga valas laia madalrõhkkonnavihma, nii et isegi kohv (mida hingevärinal tarbisin) ei aidanud, visaksin viimase migreenitableti hinge alla.
Nii jõuetu.
Nii väsinud.
Olgu, häid nähtusi on ka. L. Suletekid on imelised. One Piece. Ja toorjuust+vahukoor koos maasikatega on veel parem kui niisama.

Pea tuikab, aga see on talutav valu. Ehk homme on parem, siis tellin perearstilt ka uued tabletid.
Võiks ju olla homme parem? Mis mõttes One Piece ja suletekk on mu elus meeldivaimad asjad praegu?

Samas - samas, võibolla on see mu Organismi ainus viis, kuidas panna mind mitte midagi tegema, ainult magama ja animesid vaatama? No et valuga ma tõesti ei rabele nii palju kui muidu?

3 kommentaari:

  1. Homme on parem.
    Kohe PALJU PAREM!

    VastaKustuta
  2. Kui täna on OnePiece ja Suletekk parim, siis võta see kombo täna. Homme ehk on teine valik. Ja Homme on alati parem! Alati! Lihtsalt sinna homsesse tuleb jõuda! Ja selleks on see kombo ka sobiv. Pai!

    VastaKustuta

Ma loen su sõnu, kui nad välja kirjutad ning avaldad!
Noh, paari erandiga.