kolmapäev, 1. juuli 2009

PostBeleriand II: nägusad noored mehed ja kuidas neile otsa vaadata

Alustuseks tõstan esile oma ohvri larpialtarile: mul on nüüd teises jalgas (loe seda sõna 3. vältes) lihasepõletik. Kesk juuli algust istun mina toas toolil, üks jalg kipsis, teise soojas sokis ja soojendava-nahka torkiva salviga sisse hõõrutud, ning lohisen vahepeal jõuetult karkudele toetudes ringi.
Korteri piires.

Nojah siis. Oli väga vaja sangarit mängida ja hüpata, kuni labajala sees väikeste luude vahel asuv lihastekupatus enam vastu ei pidanud. Oli. Väga. Vaja.

Edasi mittefüüsilistest (kui hormoonid v.a.) Beleriandi järelmitest.

Nagu te võib-olla olete juba aru saanud, on mul teatud nõrkus Nägusate Noorte Meeste suhtes. Ma ei teagi, on see pigem naiselik või pigem emalik, aga tõsiasi on see, et ma vastan väga hästi nende tähelepanule ja väga halvasti sellele, kui nad on õnnetud või vihased, ja eriti halvasti tunnen ma end siis, kui nad on pettunud. Eriti kui nad on seda minu suhtes.
Mul on kurvastav kalduvus tahta kõigile neile meeldida, kes mulle meeldivad, ja kui tegu on nägusa noore mehega, peab ta ikka eriline värdjas olema, et mulle mitte meeldida.

Beleriandil oli mängimas umbes 60-70 meest. Vähemalt 2/3 neist kvalifitseerus minu silmis nooreks ning nägusaks. S.t. et umbes 40-50 isikust kasvõi ühe negatiivne arvamus tekitab mus tahtmise närida seina sisse auke ja kaapida küüned tagurpidi mööda puud üles putkates ei millegi muu tõttu, kui vajadusest end kuidagi välja elada ja leida viise, mis paneksid kodaniku minusse siiski hästi ja lugupidavalt suhtuma. (Eks ole, et saavutada lugupidamist, tahaksin mina end selili mööda maad rullida nagu kutsikas. Väga praktiline ja loogiline.)

See üks nägus noor meesisik, kes ei suhtu minusse kuigi hästi, on olemas sedakorda.
Vist.
Ja ma võin endale korrutada, et kõigile ei saagi meeldida. Ja et keegi pole täiuslik ja pole mõtet eeldada, et mina saaksin ümber oma kauni peanupu kanda Täiusliku Inimese Aupaistet, ja et mis siis ikka juhtub, kui mõni kena inimene must kuigi hästi ei arva? (Midagi ei juhtu. Ma nagunii ei jaksaks korraga 50 noore mehega flirtida ja vastastikkuseid suhteid hoida ja sõbralik olla.)
Ja kas ma hakkan teda edaspidi kartma? Ei hakka. Tõenäoliselt me laabume kuidagi ka tulevikus, sest kuna see Noor Nägus Mees ei ole eriline värdjas, suhtub ta edaspidi meie üritustesse edaspidi vast veidi ettevaatlikult, kuid mitte jälestavalt ja antireklaamivalt.
Aga ikkagi.

IKKAGI...

Teisest küljest on mul sellele noorele nägusale mehele, kes pettus, ka vastukaal. Sest Kõige Ägedam ja Kõige Nägusam ja Kõige Hurmavam noortest meestest rääkis minuga Kõige Kauem ja kallistas mind Kõige Kauem ja kõndis minema, minu mailiaadress taskus.
Teate mis?
Ma ei pea temaga isegi kahte last saama ega käsikäes heinakuhja hüppama, mul on hea meel lihtsalt pilgupidamise ja Ülimalt Esteetilise Vaatepildi üle hurmavate hallid silmade näol.

Kips oli tegija. Minu ümber oli Ballil noori meha kogu aeg ja vahepeal oli koguni järjekord. Mõni ootas, kuni ma teistega lõpetasin avalikult, mõni uitas niisama igavleva näoga ringi täpselt hetkeni, kuni ma jälle üksi jäin.
Ma ei saanud ehk küll tantsida, aga ma igatahes sain tunda end hurmava ja köitvana. Üsna kindlalt oli see kipsi eksootika ja selle toimel tekkinud kaastunde ühismõju pealt tekkinud köitvus, aga siiski. Ma pole elus veel säärast populaarsust kogenud.
(Arvestades, et ma jahun sellest juba teist posti järjest, te vahest märkate, et see on mulle oluline. Sotsiaalne alaareng? Jah. Kas ma olen valmis leppima oma sotsiaalse alaarenguga nii positiivsete emotsioonide nautimise nimel? Igatahes!)

Nii et minu seisukohalt võttes läks üritus igatahes korda - ega meie korraldajatena ei saa ju üldiselt tagasi eriti midagi muud kui "aitäh, oli tore!", ning kui mingi selline boonus nägusate noorte meeste tähelepanu näol kaela langeb, suudan ma isegi 14 puuduvat "aitäh, oli tore!"-t välja kannatada.

Millega seoses: Kaaspeakorraldajal ei olnud kipsi, aga on kallim, rakkus jalad ning totaalne ülekoormus. Ja talle ei langenud seega (kallim kui segav faktor on antud juhul oluline) kaela hulka teenimatut positiivset tähelepanu. Nii et kui teil on ütlemata "aitäh, oli tore!" aga te arvate, et oli (enam-vähem) tore, äkki ütlete talle?

Mina saan ilmagi läbi.

Pildid on kõik Olevilt (kes ei ole kõrvaloleval pildil, kuigi tema ka kahtlemata klassifitseerub nägusate noorte meeste kilda) ja neilt võib näha erinevad mehi. Loodetavasti on siin midagi enam-vähem igale maitsele.

Kõigist 40-50 nägusast noorest mehest portreed polnud ja osad ma näitasin juba eelnevas postis ka ära; see kõik siin on lihtsalt postistuse temaatikaga haakuv illustratiivne materjal, mida võiks rohkemgi olla. Kahjuks 40-50 ei mahuks lihtsalt ära, isegi kui kõigist oleks pilt olemas. =(

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Ma loen su sõnu, kui nad välja kirjutad ning avaldad!
Noh, paari erandiga.