Laupäev, 19. detsember 2009

Kallis jõuluvana!


Okei, aga kingi mulle!
S.t. teie, kes te väga kiiduväärsel moel tahate teha vajalikke kingitusi minu lastele. See on väga tore et te tahate. Ja ma pooldan samuti nagu teiegi igasugust praktilist nänni mänguasjade ja värvipliitasite lõppematule kuhjumisele. Kuid!
Kuid te saate ju isegi aru, et kui mu lapsel on vaja talveks sooja mantlit või pakse Lenne lumekindaid, sõrmikuid või saapaid, ma ei istu ju läbi külma novembri ja detsembri, lastes neil siniseks külmuda, sest varsti on jõulud ning las parem head inimesed kingivad need asjad. Ma hangin vajaliku ikka vähe varem.
Samuti ei saa ma lasta Tütarlapsel koolis, kui on vaja vildikaid või suuri pabereid või siseruumide tosse, öelda, et oodake, ma see ega järgmine kuu ei saa veel, aga jõuludeks!
Ja kuna mõlemad elu õiekesed kasvavad, aga ettenägematu kiirusega (vahel rutem, vahel aeglasemalt) ei oska ma ka prognoosida vajalike rõiva- ning jalatsasjade suurust järgmiseks-ülejärgmiseks hooajaks. Noh, kinniste ninadega kerged kingad nr 36 on mingil hetkel ilmselt vajalikud, sest neid saab kanda aasta ringi, talvel sees, suvel väljas. Aga saabaste ja lahtiste kingadega on juba nii, et võib juhtuda, et järgmiseks sobivaks hooajaks on lapsed numbri vahele jätnud ja käigusolevast järgmine nr, mis ettenägelikult kinkida lasti, on juba väike.
Niisiis ostan ma vajalikud asjad siis, kui neid vaja on. Ise. (Või kerjan üht-teist natuke suuremate lastega sõpradelt-sugulastelt, mis on ka täiesti toimiv variant.)
Ja jõuludeks mul tõesti ei ole kõigile lapseisadele ja muidu toredatele persoonidele ette anda Vajalike Kinkide nimekirja. No mida ikka inimesel otse keset talve vaja läheb, mida tal veel nädal enne vaja ei läinud? Suuski? Tütarlapsel on olemas, poeglapsele aga tuleb siis pakkuda ka suusatreeneri teenust kingitusena, sest mina suusatada ei oska.
Uiske? Mida me kasutaks 2x aastas umbes.
Kelku? Olemas.
Nii et kui te tahate teha minu laste elukvaliteeti parandavaid kingitusi, pakun välja võimaluse kinkida mulle! Ökosõbralikke pesupesuvahendeid (ma pesen nendega meie kõigi pesu), ökosõbralikke pea- ja kerepesuvahendeid (mida kasutatakse pesemiseks samavõrra laste kui minu puhul), mett (mida me kõik armastame ja mis hoiab meie kõigi tervist), kohaliku ujula kvartali- või nt 10-korra kaarti (ähh, mis te arvate, et ma läheks sinna siis ilma lasteta või? Kes neid teie meelest valvaks sel ajal, kui mina ujulas lustin? Ja laste piletid on kordades odavamad, neist käib mu oma jõud ka üle), panni (me kõik sööme minu valmistet toite), õmblusmasinat (jah, ma usun, et suudan õmmelda meile kõigile) või minugi poolest tund aega töömeheaega (mitte et ma naine olemise tõttu ei saaks hakkama meie kõigi koduks olevas korteris lambijuhtme vahetamise või suurte elektroonikajäätmete jäätmejaama vedamisega, ma ei saa nende asjadega hakkama lihtsalt pudinäpp ning autotu subjekt olemise tõttu).

Lastele võib siis kinkida sümboolse kleepsuraamatu või mõne laheda mütsi vms lõbusat ja lustilist. Aga mul tõesti ei ole välja jagada lastele vajalike asjade massinimekirju. Abauss.

Aa, ja selle kõige juures olen ma üllas:
Your Which Silmarillion Character are you? Results:
''My #1'' equals your best match. Default order is alphabetical, Alex G determined the order.
URL: http://selectsmart.com/FREE/select.php?client=Silmarillion
Link: Which Silmarillion Character are you?

My #1 is:Fingolfin Books, etc.
My #2 is:Finrod (Felagund) Books, etc.
My #3 is:Fingon Books, etc.
My #4 is:Earendil Books, etc.
My #5 is:Luthien Books, etc.
My #6 is:Turgon Books, etc.
My #7 is:Beren Books, etc.
My #8 is:Huan Books, etc.
My #9 is:Thingol Books, etc.
My #10 is:Dior Books, etc.
My #11 is:Elwing Books, etc.
My #12 is:Finarfin Books, etc.
My #13 is:Galadriel Books, etc.
My #14 is:Melian Books, etc.
My #15 is:Tuor Books, etc.
My #16 is:Hurin Books, etc.
My #17 is:Maedhros Books, etc.
My #18 is:Nienor Books, etc.
My #19 is:Curufin Books, etc.
My #20 is:Sauron Books, etc.
My #21 is:Maeglin Books, etc.
My #22 is:Morgoth Books, etc.
My #23 is:Turin Books, etc.
My #24 is:Feanor Books, etc.
My #25 is:Eol Books, etc.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Ma loen su sõnu, kui nad välja kirjutad ning avaldad!
Noh, paari erandiga.